QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

Vancouver Canucks - Pistepörssi runkosarjassa 1999‑00

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
126SEMarkus NäslundH8227386564-56230.3290.4630.793
230CAAndrew CasselsH791745621686010.2150.5700.785
338CAMark MessierH6617375430-156040.2580.5610.818
424CATodd BertuzziH80252550126-24020.3130.3130.625
530RUAlexander MogilnyH472117381673110.4470.3620.809
622CAPeter SchaeferH711615312002240.2250.2110.437
723CAEd JovanovskiP755212654-31010.0670.2800.347
826CAAdrian AucoinP571014243074010.1750.2460.421
931CAGreg HawgoodP79517222652000.0630.2150.278
1028USTrent KlattH4710102026-88000.2130.2130.426
1123SEMattias ÖhlundP42416202462110.0950.3810.476
1222CASteve KariyaH45811192290000.1780.2440.422
1325CAHarry YorkH544131720-41100.0740.2410.315
1428CABrad MayH59971690-20030.1530.1190.271
1520CAHarold DrukenH33791610142000.2120.2730.485
1627USDonald BrashearH6011213136-91030.1830.0330.217
1721CAMatt CookeH5157123930110.0980.1370.235
1825CABill MuckaltH3348121761010.1210.2420.364
1932CAMurray BaronP81210126780000.0250.1230.148
2030CAChris JosephP3829116-41000.0530.2370.289
2127USDarby HendricksonH4054914-30110.1250.1000.225
2224CABrendan MorrisonH122791040000.1670.5830.750
2320RUArtem ChubarovH4918910-40010.0200.1630.184
2422CABrent SopelP182461290010.1110.2220.333
2521CAJosh HoldenH6156220000.1670.8331.000
2624CADenis PedersonH12325210010.2500.1670.417
2725USChris O'SullivanP11055220000.0000.4550.455
2824CAJason StrudwickP6313464-130000.0160.0480.063
2923CADave ScatchardH2104424-30000.0000.1900.190
3024RUVadim SharifijanovH1721314-71000.1180.0590.176
3121CAZenith KomarniskiP181128-10000.0560.0560.111
3228CAFelix PotvinM3402220000.0000.0590.059
3330USGarth SnowM3202280000.0000.0630.063
3433CADoug BodgerP130114-60000.0000.0770.077
3524FIJarkko RuutuH80116-10000.0000.1250.125
3624CAKevin WeekesM2000000000.0000.0000.000
3729CACorey SchwabM600020000.0000.0000.000
3822SKLubomir VaicH4000000000.0000.0000.000
3920CARyan BonniP30000-10000.0000.0000.000
4020CABrad LeebH20002-20000.0000.0000.000
4123CAAlfie MichaudM200000000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Joulukuu 21, 2014