QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

Toronto Maple Leafs - Hyökkääjätilastot runkosarjassa 1987‑88

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
121USEd OlczykH8042337555-2214430.5250.4130.938
223CAGary LeemanH8030316162-66000.3750.3880.763
326CAMark OsborneH79233760102-34200.2910.4680.759
425USTom FergusH631931508155000.3020.4920.794
522CARuss CourtnallH6523264947-166310.3540.4000.754
620CAVincent DamphousseH751236484021020.1600.4800.640
729CAAl SecordH74152742221-212000.2030.3650.568
828CZMiroslav FrycerH381220324181020.3160.5260.842
930SKPeter IhnacákH6810203041-60000.1470.2940.441
1021CAWendel ClarkH2812112380-134010.4290.3930.821
1127CADan DaoustH67981757-70010.1340.1190.254
1225CASean McKennaH40551012-110010.1250.1250.250
1323CAKen YaremchukH1625710-70000.1250.3130.438
1427CAMike BlaisdellH183252-50010.1670.1110.278
1530CADave SemenkoH70235107-80000.0290.0430.071
1626CAMike AllisonH150331000000.0000.2000.200
1725CALeigh VerstraeteH30119-20000.0000.3330.333
1824CAMarty DallmanH2011010000.0000.5000.500
1922CAChris McRaeH110006500000.0000.0000.000
2021CADerek LaxdalH5000600000.0000.0000.000
2129CAWes JarvisH1000000000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Joulukuu 22, 2014