QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

Toronto Maple Leafs - Hyökkääjätilastot pudotuspeleissä 1975‑76

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
125CADarryl SittlerH105712192010.5000.7001.200
222CALanny McDonaldH1044842010.4000.4000.800
325CAErrol ThompsonH1033602100.3000.3000.600
423CAGeorge FergusonH1024620010.2000.4000.600
521CAJack ValiquetteH1023520000.2000.3000.500
623CAPat BoutetteH10145160000.1000.4000.500
722CABob NeelyH1031472000.3000.1000.400
823CAStan WeirH913401010.1110.3330.444
923CAScott GarlandH7123351000.1430.2860.429
1021CADave 'Tiger' WilliamsH10000750000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Lokakuu 23, 2014