QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

Toronto Maple Leafs - Puolustajatilastot pudotuspeleissä 1999‑00

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
121CZTomáš KaberleP12145020010.0830.3330.417
223RUDanil MarkovP120331030000.0000.2500.250
329RUAlexander KarpovtsevP11033440000.0000.2730.273
428RUDmitri YushkevichP12112440000.0830.0830.167
528CACory CrossP12022210000.0000.1670.167
634CAGerald DiduckP1001114-10000.0000.1000.100
730CAGreg AndrusakP30002-10000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Lokakuu 24, 2014