QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

Pittsburgh Penguins - Hyökkääjätilastot runkosarjassa 1994‑95

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
122CZJaromír JágrH4832387037238370.6670.7921.458
231CARon FrancisH4411485918303010.2501.0911.341
330SETomas SandströmH472123444214130.4470.4890.936
428CALuc RobitailleH4623194237105030.5000.4130.913
537USJoe MullenH451621376155230.3560.4670.822
630CAJohn CullenH4613243766-42010.2830.5220.804
729USKevin StevensH271512275106040.5560.4441.000
825USShawn McEachernH441313262241210.2950.2950.591
922CZMartin StrakaH31412161600000.1290.3870.516
1025CALen BarrieH483111466-40010.0630.2290.292
1127CAMike HudsonH40291134-10010.0500.2250.275
1221SEMarkus NäslundH14224200000.1430.1430.286
1325CAJim McKenzieH3921363-70010.0510.0260.077
1432CATroy MurrayH1302223-10000.0000.1540.154
1522USRusty FitzgeraldH4101020000.2500.0000.250
1618USRichard ParkH1011210000.0001.0001.000
1724CAJeff ChristianH1000000000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Huhtikuu 18, 2014