QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

New York Rangers - Pistepörssi pudotuspeleissä 1993‑94

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
125USBrian LeetchP231123346194040.4781.0001.478
232CAMark MessierH2312183033142140.5220.7831.304
320RUAlexei KovalevH23912211855020.3910.5220.913
423RUSergei ZubovP22514190102000.2270.6360.864
525CAAdam GravesH231071724123000.4350.3040.739
632CASteve LarmerH2397161483000.3910.3040.696
728USBrian NoonanH2247111722010.1820.3180.500
824CAStephane MatteauH236392051020.2610.1300.391
928FIEsa TikkanenH234483410010.1740.1740.348
1029RUSergei NemchinovH23257610000.0870.2170.304
1133CAGlenn AndersonH233364250120.1300.1300.261
1228CAJeff BeukeboomP2206650170000.0000.2730.273
1335CACraig MacTavishH231452200000.0430.1740.217
1431CAGreg GilbertH231348-20000.0430.1300.174
1523RUAlexander KarpovtsevP1704412-60000.0000.2350.235
1633CADoug LidsterP920210-40000.2220.0000.222
1729CAJoey KocurH2011217-10000.0500.0500.100
1834CAKevin LoweP221012060000.0450.0000.045
1927USMike RichterM2300020000.0000.0000.000
2034CAJay WellsP2300020-60000.0000.0000.000
2127CANick KypreosH30002-10000.0000.0000.000
2231CAGlenn HealyM200000000.0000.0000.000
2327USEd OlczykH10000-10000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Marraskuu 27, 2014