QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

New York Rangers - Pelaajatilastot pudotuspeleissä 1990‑91

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
129CABernie NichollsH5437800010.8000.6001.400
222USBrian LeetchP61340-20000.1670.5000.667
322CAMark JanssensH6303610000.5000.0000.500
419CASteven RiceH2213621001.0000.5001.500
528SEJan ErixonH61230-10000.1670.3330.500
626USCorey MillenH6123001000.1670.3330.500
722USDarren TurcotteH61230-21000.1670.3330.500
824CAKris KingH62023620010.3330.0000.333
931CAMike GartnerH61120-41000.1670.1670.333
1027CAJoe CirellaP60222620000.0000.3330.333
1126CAJoey KocurH602221-30000.0000.3330.333
1227CARandy MollerP60221120000.0000.3330.333
1328USBrian MullenH50220-10000.0000.4000.400
1420USTony AmonteH2022210000.0001.0001.000
1531CAMark HardyP601130-20000.0000.1670.167
1627CAJames PatrickP60006-10000.0000.0000.000
1724USMike RichterM600000000.0000.0000.000
1826CADavid ShawP600011-20000.0000.0000.000
1925USPaul BrotenH5000210000.0000.0000.000
2020CATroy MalletteH500018-30000.0000.0000.000
2131CAJohn OgrodnickH40000-20000.0000.0000.000
2227USJohn VanbiesbrouckM100000000.0000.0000.000
2319USDoug WeightH1000000000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Huhtikuu 18, 2014