QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

New York Rangers - Pelaajatilastot runkosarjassa 1986‑87

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
126CAWalt PoddubnyH75404787491611050.5330.6271.160
222SETomas SandströmH6440347460813050.6250.5311.156
327CAKelly KisioH7024406473-54210.3430.5710.914
431CAPierre LaroucheH7328356312-78030.3840.4790.863
528CADon MaloneyH7219385711773300.2640.5280.792
623CAJames PatrickP7810455562135000.1280.5770.705
728CATony McKegneyH6429174656-17260.4530.2660.719
832CARon GreschnerP616344062-61110.0980.5570.656
923CAMike RidleyH3816203620-104010.4210.5260.947
1025CAMark OsborneH58171532101-155020.2930.2590.552
1128CAWillie HuberP668223068-133100.1210.3330.455
1224SEJan ErixonH68818262430110.1180.2650.382
1329CARon DuguayH34912219-82100.2650.3530.618
1423USKelly MillerH386142022-52010.1580.3680.526
1528CACurt GilesP61217195030000.0330.2790.311
1626CALarry MelnykP7331215182-130010.0410.1640.205
1720CATerry CarknerP5221315118-10000.0380.2500.288
1823CAChris JensenH37671321-10120.1620.1890.351
1929CALucien DebloisH40381127-71000.0750.2000.275
2028CATom LaidlawP631101165-181010.0160.1590.175
2135CAMarcel DionneH1446106-81000.2860.4290.714
2223USBobby CarpenterH28281020-121000.0710.2860.357
2328CAGeorge McPheeH2144834-20020.1900.1900.381
2426USBob BrookeH1535820-30000.2000.3330.533
2528SEKjell SamuelssonP3026850-20000.0670.2000.267
2621CAJeff JacksonH951615-32010.5560.1110.667
2722FIRaimo HelminenH212462-81000.0950.1900.286
2822CADave GagnerH1014512-10000.1000.4000.500
2922CALane LambertH182243320010.1110.1110.222
3029CABrad MaxwellP90446-10000.0000.4440.444
3126USJay CaufieldH1321345-20000.1540.0770.231
3223USMike DonnellyH5112000000.2000.2000.400
3328CABob FroeseM28022560000.0000.0710.071
3431CAPat PriceP1302249-80000.0000.1540.154
3530USDon JacksonP2210191-10000.0450.0000.045
3621CAGord WalkerH1101420001.0000.0001.000
3723USJohn VanbiesbrouckM50011180000.0000.0200.020
3826CAJim LeavinsP4011400000.0000.2500.250
3922CANorm MacIverP30110-50000.0000.3330.333
4031CADoug SoetaertM13000140000.0000.0000.000
4127USPaul FentonH80002-50000.0000.0000.000
4227CABob CrawfordH30002-10000.0000.0000.000
4323CAStu KulakH30000-10000.0000.0000.000
4424CARon TalakoskiH30002110000.0000.0000.000
4526CARon ScottM100000000.0000.0000.000
4623CAMike SiltalaH1000010000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Lokakuu 22, 2014