QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

New York Rangers - Pistepörssi pudotuspeleissä 1985‑86

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
130CAPierre LaroucheH1689172-54010.5000.5631.063
225USBob BrookeH1669152870220.3750.5630.938
322CAMike RidleyH16681426-52010.3750.5000.875
430CAWilf PaiementH1655104524000.3130.3130.625
521SETomas SandströmH16461020-30010.2500.3750.625
625FIReijo RuotsalainenP160886-10000.0000.5000.500
722USKelly MillerH163474-10100.1880.2500.438
827CABrian MaClellanH162461510010.1250.2500.375
922CAJames PatrickP161563410000.0630.3130.375
1027CAWillie HuberP1632516-52000.1880.1250.313
1124CAMark OsborneH1523526-20110.1330.2000.333
1231CARon GreschnerP53141120000.6000.2000.800
1327CADon MaloneyH1621331-60000.1250.0630.188
1425CALarry MelnykP1612346-90000.0630.1250.188
1524CAMike AllisonH1602238-80000.0000.1250.125
1622USJohn VanbiesbrouckM1602220000.0000.1250.125
1727CATom LaidlawP702212-20000.0000.2860.286
1824CAJim WiemerP81016-11010.1250.0000.125
1923SEJan ErixonH120114-20000.0000.0830.083
2027SEKjell SamuelssonP90118-20000.0000.1110.111
2126CABob CrawfordH7011800000.0000.1430.143
2227CAGeorge McPheeH1100032-20000.0000.0000.000
2328CAGlen HanlonM300000000.0000.0000.000
2424CARob WhistleP3000210000.0000.0000.000
2521FIRaimo HelminenH20000-20000.0000.0000.000
2624SEPeter SundströmH10002-10000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Marraskuu 25, 2014