QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

New York Rangers - Pelaajatilastot pudotuspeleissä 1983‑84

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
125USMark PavelichH5246030100.4000.8001.200
225CADon MaloneyH5145030000.2000.8001.000
328CAPierre LaroucheH53142-22000.6000.2000.800
422SEPeter SundströmH51340-11000.2000.6000.800
520CAJames PatrickP5033210000.0000.6000.600
621SEJan ErixonH52024-10010.4000.0000.400
723FIReijo RuotsalainenP5112211010.2000.2000.400
825CAWillie HuberP41129-20000.2500.2500.500
928FIMikko LeinonenH50224-20000.0000.4000.400
1032SEAnders HedbergH5101010000.2000.0000.200
1126CABarry BeckP41016-10000.2500.0000.250
1229CARon GreschnerP2101200000.5000.0000.500
1322CAMike AllisonH5011610000.0000.2000.200
1432SEKent-Erik AnderssonH5011000000.0000.2000.200
1522CAMark OsborneH50117-10000.0000.2000.200
1630CALarry PateyH40116-10000.0000.2500.250
1723USBob BrookeH50007-40000.0000.0000.000
1826CAGlen HanlonM500060000.0000.0000.000
1925CATom LaidlawP50008-20000.0000.0000.000
2024USSteve RichmondP40001200000.0000.0000.000
2127CADave MaloneyP10002-10000.0000.0000.000
2229CAMike RogersH10000-10000.0000.0000.000
2320USJohn VanbiesbrouckM100000000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Kesäkuu 14, 2014