QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

New York Rangers - Puolustajatilastot pudotuspeleissä 1985‑86

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
125FIReijo RuotsalainenP160886-10000.0000.5000.500
222CAJames PatrickP161563410000.0630.3130.375
327CAWillie HuberP1632516-52000.1880.1250.313
431CARon GreschnerP53141120000.6000.2000.800
525CALarry MelnykP1612346-90000.0630.1250.188
627CATom LaidlawP702212-20000.0000.2860.286
724CAJim WiemerP81016-11010.1250.0000.125
827SEKjell SamuelssonP90118-20000.0000.1110.111
924CARob WhistleP3000210000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Marraskuu 22, 2014