New York Islanders - Puolustajat pudotuspeleissä 2007


New York Islanders - Puolustajatilastot pudotuspeleissä 2007




Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
129USTom PotiP5033600000.0000.6000.600
226CAMarc-Andre BergeronP5112611010.2000.2000.400
322CAChris CampoliP51122-10000.2000.2000.400
422CABruno GervaisP51122-20000.2000.2000.400
531CABrendan WittP50116-30000.0000.2000.200
636USSean HillP40000-10000.0000.0000.000
723CADrew FataP10000-20000.0000.0000.000


New York Islanders NHL-puolustajien kansallisuudet pudotuspeleissä 2007


Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Huhtikuu 25, 2017
Kuluvan kauden NHL-tilastot toimittaa XML Team Solutions: Sisällön tekijänoikeudet 2016, The Sports Forecaster. Tilastot jakaa XML Team Solutions.