QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

New Jersey Devils - Hyökkääjätilastot runkosarjassa 2007‑08

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
123USZach PariseH81323365251310180.3950.4070.802
231CZPatrik EliášH7420355538107080.2700.4730.743
328USBrian GiontaH822231534618140.2680.3780.646
434CAJohn MaddenH802023432613330.2500.2880.538
532USJamie LangenbrunnerH6413284130-15120.2030.4380.641
629LTDainius ZubrusH821325383824020.1590.3050.463
722CATravis ZajacH8214203431-115010.1710.2440.415
833USJay PandolfoH5412122422100010.2220.2220.444
923CADavid ClarksonH819132218310010.1110.1600.272
1033RUSergei BrylinH826101620-50010.0730.1220.195
1129CAArron AshamH77641084-60020.0780.0520.130
1227USMichael RuppH6436958-81000.0470.0940.141
1323CARod PelleyH5824619-30010.0340.0690.103
1428USNoah ClarkeH1101000001.0000.0001.000
1524USBarry TallacksonH3000000000.0000.0000.000
1620SENicklas BergforsH10000-10000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Marraskuu 25, 2014