QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

New Jersey Devils - Hyökkääjätilastot runkosarjassa 2005‑06

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
126USBrian GiontaH824841894618241100.5850.5001.085
226USScott GomezH823351844289050.4020.6221.024
330USJamie LangenbrunnerH8019345374-18110.2380.4250.663
429CZPatrik EliášH3816294520116030.4210.7631.184
531RUSergei BrylinH8215223746-44030.1830.2680.451
632CAJohn MaddenH8216203636-70100.1950.2440.439
721USZach PariseH8114183228-12050.1730.2220.395
830RUViktor KozlovH691213251602010.1740.1880.362
936RUAlexander MogilnyH341213256-77030.3530.3820.735
1032CAGrant MarshallH768172570-184030.1050.2240.329
1131USJay PandolfoH821010201620000.1220.1220.244
1228USErik RasmussenH67551032-41000.0750.0750.149
1323FITuomas PihlmanH1111210-10000.0910.0910.182
1422USBarry TallacksonH101122-20000.1000.1000.200
1529CAJason WiemerH1610138-10000.0630.0000.063
1623RUAlexander SuglobovH11010-21001.0000.0001.000
1734CADarren LangdonH1401122-30000.0000.0710.071
1821USCam JanssenH4700091-30000.0000.0000.000
1932CAPascal RheaumeH120004-60000.0000.0000.000
2022USJason RyznarH80002-10000.0000.0000.000
2132POKrzysztof OliwaH30000-20000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Joulukuu 18, 2014