QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

New Jersey Devils - Hyökkääjätilastot runkosarjassa 2002‑03

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
126CZPatrik EliášH8128295722176040.3460.3580.704
227USJamie LangenbrunnerH7822335565175150.2820.4230.705
323USScott GomezH8013425548172040.1630.5250.688
426CAJeff FriesenH8123285126233040.2840.3460.630
536CAJoe NieuwendykH8017284556103040.2130.3500.563
629CAJohn MaddenH8019224126132230.2380.2750.513
723USBrian GiontaH581213252352030.2070.2240.431
830CATurner StevensonH777132011570000.0910.1690.260
928RUSergei BrylinH521181916-23110.2120.1540.365
1028USJay PandolfoH686111723120140.0880.1620.250
1133CAJim McKenzieH7648128830020.0530.1050.158
1224SKJiri BicekH4456112571010.1140.1360.250
1322SEChristian BerglundH384592030000.1050.1320.237
1422USMichael RuppH265382102030.1920.1150.308
1529CAPascal RheaumeH21415830110.1900.0480.238
1629CAGrant MarshallH101347-30000.1000.3000.400
1722CAMike DantonH172023500000.1180.0000.118
1829CASteve GuollaH12202210000.1670.0000.167
1930USCraig DarbyH30110-10000.0000.3330.333

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Huhtikuu 17, 2014