QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

New Jersey Devils - Hyökkääjätilastot runkosarjassa 1986‑87

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
126USAaron BrotenH802653793656030.3250.6630.988
220CAKirk MullerH7926507675-710140.3290.6330.962
322CAJohn MacLeanH80313667120-239040.3880.4500.838
422CAPat VerbeekH74352459120-2317050.4730.3240.797
527CADoug SullimanH7827265314-174140.3460.3330.679
629USMark JohnsonH6825265122-2111200.3680.3820.750
723CAGreg AdamsH7220274719-166010.2780.3750.653
823CAClaude LoiselleH75162440137-72130.2130.3200.533
931CAMel BridgmanH518313980-81110.1570.6080.765
1025USAndy BrickleyH511112238-151300.2160.2350.451
1134USPeter McNabH46812208-142020.1740.2610.435
1226SEAnders CarlssonH482182014-110000.0420.3750.417
1325CAPerry AndersonH5710919107-132010.1750.1580.333
1425CZJan LudvigH47791698-51000.1490.1910.340
1523CARich ChernomazH2564108-112000.2400.1600.400
1624CATim LenardonH71120-20000.1430.1430.286
1722CAAlan StewartH710126-40000.1430.0000.143
1822USDoug BrownH40110-40000.0000.2500.250

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Kesäkuu 14, 2014