QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

New Jersey Devils - Puolustajatilastot runkosarjassa 1988‑89

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
126USTom KurversP7416506638115000.2160.6760.892
224SETommy AlbelinP467243140181110.1520.5220.674
331USJack O'CallahanP36521265105000.1390.5830.722
425CAJoe CirellaP8031922155-140110.0380.2380.275
526CARandy VelischekP804141870-20100.0500.1750.225
626CABruce DriverP27115162401000.0370.5560.593
721USCraig WolaninP56381169-90000.0540.1430.196
824CAKen DaneykoP805510283-221000.0630.0630.125
921CAJamie HuscroftP1502251-30000.0000.1330.133
1019CACorey FosterP20000-20000.0000.0000.000
1122USEric WeinrichP20000-10000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Huhtikuu 24, 2014