QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

Los Angeles Kings - Hyökkääjätilastot pudotuspeleissä 1984‑85

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
129CADave TaylorH3224800000.6670.6671.333
233CAMarcel DionneH31232-11000.3330.6671.000
323CABernie NichollsH31129-20000.3330.3330.667
430CATerry RuskowskiH30220-10000.0000.6670.667
521CADoug SmithH31014-20000.3330.0000.333
624CAJim FoxH3011030000.0000.3330.333
726CABrian MaClellanH3011000000.0000.3330.333
825CAPhil SykesH30114-20000.0000.3330.333
928USBob MillerH2011010000.0000.5000.500
1028SEAnders HåkanssonH3000000000.0000.0000.000
1132CASteve ShuttH30004-40000.0000.0000.000
1230CADave 'Tiger' WilliamsH3000410000.0000.0000.000
1325CAJohn-Paul KellyH1000000000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Joulukuu 18, 2014