QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

Los Angeles Kings - Puolustajatilastot runkosarjassa 2011‑12

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
122CADrew DoughtyP7710263669-23030.1300.3380.468
224USJack JohnsonP618162424-125040.1310.2620.393
334CAWillie MitchellP765192444200020.0660.2500.316
421RUVyacheslav VoynovP548122012123020.1480.2220.370
528USMatt GreeneP82411155840020.0490.1340.183
624USAlec MartinezP5166128-13000.1180.1180.235
733USRob ScuderiP8218916-70000.0120.0980.110
827USDavis DrewiskeP9202200000.2220.0000.222

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Lokakuu 25, 2014