QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

Los Angeles Kings - Puolustajatilastot pudotuspeleissä 1991‑92

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
130CAPaul CoffeyP64372-53000.6670.5001.167
222CARob BlakeP62131220000.3330.1670.500
332CACharlie HuddyP611210-20010.1670.1670.333
428CAMarty McSorleyP61012110000.1670.0000.167
523FIPeter AholaP6000240000.0000.0000.000
632CATim WattersP6000800000.0000.0000.000
720CABrent ThompsonP4000410000.0000.0000.000
840CALarry RobinsonP20000-20000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Lokakuu 21, 2014