QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

Colorado Avalanche - Pistepörssi pudotuspeleissä 2001‑02

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
128SEPeter ForsbergH20918272080040.4500.9001.350
232CAJoe SakicH21910194-24010.4290.4760.905
322CAAlex TanguayH1958130-83000.2630.4210.684
428CAGreg de VriesP214913210.1900.4290.619
525CASteven ReinprechtH217512870020.3330.2380.571
632CARob BlakeP20661216-11000.3000.3000.600
725USChris DruryH2157121041030.2380.3330.571
830CAAdam FooteP2116728-20000.0480.2860.333
925CZMilan HejdukH163364-41000.1880.1880.375
1022CZMartin ŠkoulaP210662-50000.0000.2860.286
1134CAMike KeaneH18145800000.0560.2220.278
1221FIRiku HahlH211230-30000.0480.0950.143
1328CAEric MessierP211230-40000.0480.0950.143
1424USDan HinoteH191239-30000.0530.1050.158
1529RUDarius KasparaitisP2103318100000.0000.1430.143
1624CABrad LarsenH2111213-40000.0480.0480.095
1736CAPatrick RoyM2102200000.0000.0950.095
1827CAStephane YelleH2002214-30000.0000.1000.100
1923CABrian WillsieH4011200000.0000.2500.250
2028CABryan MuirP210002-30000.0000.0000.000
2120CZRadim VrbataH90000-50000.0000.0000.000
2228CAPascal TrepanierP20000-10000.0000.0000.000
2323CHDavid AebischerM100020000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Marraskuu 28, 2014