QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

Chicago Blackhawks - Pelaajatilastot pudotuspeleissä 1993‑94

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
123USJeremy RoenickH6167240010.1671.0001.167
223USTony AmonteH6426441010.6670.3331.000
329USGary SuterP6325602000.5000.3330.833
426CAJoe MurphyH61342520000.1670.5000.667
531USChris CheliosP6112801000.1670.1670.333
627USEric WeinrichP6022620000.0000.3330.333
723USKeith CarneyP6011420000.0000.1670.167
834CADirk GrahamH6011400000.0000.1670.167
928CAEd BelfourM600020000.0000.0000.000
1032CARandy CunneyworthH60008-10000.0000.0000.000
1123CASteve DubinskyH600010-10000.0000.0000.000
1229FIChristian RuuttuH60002-20000.0000.0000.000
1320CAJeff ShantzH60006-20000.0000.0000.000
1427CAGreg SmythP60000-20000.0000.0000.000
1531CABrent SutterH6000200000.0000.0000.000
1630CARich SutterH60002-10000.0000.0000.000
1727CAPaul YsebaertH60008-20000.0000.0000.000
1820CAPatrick PoulinH4000000000.0000.0000.000
1926CANeil WilkinsonP40000-10000.0000.0000.000
2027CARobert DirkP200015-10000.0000.0000.000
2134USDave ChristianH1000000000.0000.0000.000
2225CADarin KimbleH10005-10000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Lokakuu 22, 2014