QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

Calgary Flames - Pistepörssi pudotuspeleissä 1983‑84

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
123CAPaul ReinhartP1161117260100.5451.0001.545
220CAAl MacInnisP112121413-12010.1821.0911.273
330CALanny McDonaldH1167136-23010.5450.6361.182
427USMike EavesH11448221110.3640.3640.727
518CADan QuinnH83584-11000.3750.6251.000
623CAJim PeplinskiH113472150000.2730.3640.636
724NLEd BeersH112571250000.1820.4550.636
823SEHåkan LoobH112352-11020.1820.2730.455
923CASteve BozekH1031415-41000.3000.1000.400
1021CACarey WilsonH6314220010.5000.1670.667
1129CADoug RisebroughH1121325-90000.1820.0910.273
1222CASteve KonroydP8123800000.1250.2500.375
1319CARichard KrommH111129-120000.0910.0910.182
1423CAColin PattersonH111126-70000.0910.0910.182
1523CAJim JacksonH6112430100.1670.1670.333
1628CAPaul BaxterP1102237-30000.0000.1820.182
1727FIKari ElorantaP60222-30000.0000.3330.333
1822CAJamie MacounP111010-31000.0910.0000.091
1924CACharles BourgeoisP801127-10000.0000.1250.125
2025CASteve TambelliniH2011010000.0000.5000.500
2129CAReggie LemelinM800000000.0000.0000.000
2223CATim HunterH70002100000.0000.0000.000
2328CADon EdwardsM600000000.0000.0000.000
2423CANeil SheehyP40004-20000.0000.0000.000
2530USDanny BolducH1000000000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Joulukuu 22, 2014