QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

Calgary Flames - Hyökkääjätilastot pudotuspeleissä 1994‑95

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
126CATheoren FleuryH77714282101.0001.0002.000
229RUGerman TitovH75381010100.7140.4291.143
326USMike SullivanH7358250110.4290.7141.143
428CAJoe NieuwendykH5437002010.8000.6001.400
524CAPaul KruseH74261020100.5710.2860.857
623CZRobert ReichelH7246410010.2860.5710.857
722SEMichael NylanderH60662-30000.0001.0001.000
835CAKelly KisioH73251901000.4290.2860.714
925CASheldon KennedyH73141630100.4290.1430.571
1027CARonnie SternH7314841100.4290.1430.571
1133USJoel OttoH7033220000.0000.4290.429
1222CASandy McCarthyH601117-20000.0000.1670.167
1324CATodd HlushkoH1000200000.0000.0000.000
1424CAWes WalzH1000000000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Lokakuu 21, 2014