Buffalo Sabres - Maalivahdit runkosarjassa 1988‑89


Buffalo Sabres - Maalivahtitilastot runkosarjassa 1988‑89




Kopioi taulu
#IkäNimiOKATO%VHNPAIKAMSPRM
123CADaren Puppa373.370.88917101190804412
228CAJacques Cloutier363.630.8741514017860226
323USTom Barrasso104.950.84227054503321
427CAClint Malarchuk72.390.9083113260002
522CADarcy Wakaluk64.210.8331302140000
627CADarren Eliot26.270.837000670000


Buffalo Sabres NHL-maalivahtien kansallisuudet kaudella 1988‑89


Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Huhtikuu 27, 2017
Kuluvan kauden NHL-tilastot toimittaa XML Team Solutions: Sisällön tekijänoikeudet 2016, The Sports Forecaster. Tilastot jakaa XML Team Solutions.