QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

Buffalo Sabres - Maalivahtitilastot runkosarjassa 1988‑89

Kopioi taulu
#IkäNimiOKATO%VHNPAIKAMSPRM
123CADaren Puppa373.360.88917101190804412
228CAJacques Cloutier363.630.8741514017860226
323USTom Barrasso104.950.84227054503321
427CAClint Malarchuk72.390.9093113260002
522CADarcy Wakaluk64.210.8331302140000
627CADarren Eliot26.270.837000670000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Lokakuu 24, 2014