QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

Boston Bruins - Pistepörssi pudotuspeleissä 1986‑87

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
121CACam NeelyH45168-13001.2500.2501.500
233CARick MiddletonH42240-11100.5000.5001.000
330SEThomas GradinH40440-10000.0001.0001.000
426CARay BourqueP41230-10000.2500.5000.750
528CAKen LinsemanH411222-20000.2500.2500.500
626CATom McCarthyH41124-41000.2500.2500.500
730USReed LarsonP40222-60000.0000.5000.500
825CASteve KasperH30220-40000.0000.6670.667
920CARandy BurridgeH21012-20000.5000.0000.500
1027CAKeith CrowderH40114-10000.0000.2500.250
1125CAWade CampbellP400011-20000.0000.0000.000
1221CAGreg JohnstonH40000-40000.0000.0000.000
1322CANevin MarkwartH40009-30000.0000.0000.000
1434USMike MilburyP40004-20000.0000.0000.000
1521CAAllen PedersenP40004-50000.0000.0000.000
1624USFrank SimonettiP40006-10000.0000.0000.000
1729CADwight FosterH30000-20000.0000.0000.000
1822USBob SweeneyH30000-20000.0000.0000.000
1928CADoug KeansM200040000.0000.0000.000
2020CABill RanfordM200000000.0000.0000.000
2122CADavid ReidH20000-10000.0000.0000.000
2222CALyndon ByersH10000-10000.0000.0000.000
2324CAGeoff CourtnallH1000000000.0000.0000.000
2432CACharlie SimmerH1000210000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Marraskuu 28, 2014