QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

Boston Bruins - Pelaajatilastot pudotuspeleissä 1977‑78

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
129CABrad ParkP1591120144000.6000.7331.333
225USPeter McNabH158111920020.5330.7331.267
332CABobby SchmautzH157815112010.4670.5331.000
426CATerry O'ReillyH1551015401010.3330.6671.000
528CAGregg SheppardH152101260000.1330.6670.800
632CAWayne CashmanH154610133020.2670.4000.667
737CAJean RatelleH15371000000.2000.4670.667
830CADon MarcotteH1554981010.3330.2670.600
925USMike MilburyP15189270000.0670.5330.600
1024CARick MiddletonH1552700020.3330.1330.467
1129CARick SmithP15156180000.0670.3330.400
1224NLJohn WensinkH15224540000.1330.1330.267
1321USBob MillerH13033150000.0000.2310.231
1431CAGary DoakP1210140010.0830.0000.083
1522CAStan JonathanH15011360000.0000.0670.067
1628CADennis O'BrienP14011280000.0000.0710.071
1737CAGerry CheeversM1200060000.0000.0000.000
1824CAAl SimsP800000000.0000.0000.000
1927CARon GrahameM400000000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Huhtikuu 14, 2014