QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

Venäläiset NHL-pelaajat kauden 1996‑97 pudotuspeleissä

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
130RUValeri KamenskyH178142216-15020.4710.8241.294
227RUSergei FedorovH20812201253040.4000.6001.000
324RUVyacheslav KozlovH2085131434020.4000.2500.650
436RUIgor LarionovH204812883010.2000.4000.600
531RUDmitri MironovP11110111001000.0910.9091.000
624RUBoris MironovP12281016-62000.1670.6670.833
726RUAndrei KovalenkoH12437613000.3330.2500.583
823RUAlexei YashinH71562-21000.1430.7140.857
928RUValeri ZelepukinH8325231010.3750.2500.625
1026RUAlexander KarpovtsevP131342021000.0770.2310.308
1129RUVladimir KonstantinovP2004429-10000.0000.2000.200
1238RUVyacheslav FetisovP200444220000.0000.2000.200
1332RUAlexei GusarovP170331430000.0000.1760.176
1426RUSergei ZubovP7033240000.0000.4290.429
1524RUAlexei ZhitnikP1210116-90000.0830.0000.083
1622RUSergei KrivokrasovH61014-20000.1670.0000.167
1720RUOleg TverdovskyP7011000000.0000.1430.143
1822RUValeri BureH50112-40000.0000.2000.200
1923RUNikolai KhabibulinM700060000.0000.0000.000
2028RUVladimir MalakhovP50006-30000.0000.0000.000
2124RUDarius KasparaitisP50006-40000.0000.0000.000
2231RUMikhail ShtalenkovM400020000.0000.0000.000
2330RUIgor KravchukP20002-10000.0000.0000.000
2424RUIgor NikulinH1000000000.0000.0000.000
2526RUIgor KorolevH1000000000.0000.0000.000
2627RUAndrei TrefilovM100000000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Kesäkuu 14, 2014