QuantHockey logo QuantHockey.com - NHL-tilastot

Venäläiset NHL-pelaajat kauden 1991‑92 runkosarjassa

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
122RUSergei FedorovH8032548672267250.4000.6751.075
222RUAlexander MogilnyH6739458473715020.5820.6721.254
333RUSergei MakarovH6822487060146020.3240.7061.029
431RUIgor LarionovH7221446554710340.2920.6110.903
520RUPavel BureH653426603007360.5230.4000.923
627RUSergei NemchinovH7330285815192050.4110.3840.795
729RUAnatoli SemenovH5920224216123030.3390.3730.712
832RUAlexei KasatonovP7612284070143210.1580.3680.526
925RUMikhail TatarinovP661127387285010.1670.4090.576
1024RUVladimir KonstantinovP7982634172251020.1010.3290.430
1123RUValeri ZelepukinH4413183128113030.2950.4090.705
1227RUAndrei LomakinH5714163026-62000.2460.2810.526
1333RUVyacheslav FetisovP7032326108110010.0430.3290.371
1427RUAlexei GusarovP685182322-93010.0740.2650.338
1525RUValeri KamenskyH237142114-12010.3040.6090.913
1625RUAlexander SemakH255611050010.2000.2400.440
1722RUIgor UlanovP2729116750000.0740.3330.407
1825RUIgor KravchukP181894-30010.0560.4440.500
1924RUEvgeny DavydovH12437872000.3330.2500.583
2019RUVyacheslav KozlovH70222-20000.0000.2860.286
2126RUDmitri MironovP71010-40010.1430.0000.143
2228RUMikhail KravetsH1000000000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Lokakuu 31, 2014