QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

Venäläiset NHL-pelaajat kauden 1990‑91 pudotuspeleissä

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
128RUAnatoli SemenovH125510670000.4170.4170.833
221RUSergei FedorovH71564-10010.1430.7140.857
321RUAlexander MogilnyH60662-10000.0001.0001.000
431RUAlexei KasatonovP713410-10000.1430.4290.571
530RUIgor LarionovH61016-50000.1670.0000.167
632RUSergei MakarovH31010-10000.3330.0000.333
732RUVyacheslav FetisovP700017-30000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Marraskuu 24, 2014